Beskrivelse
CorePro LED PLC 2P integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør.
Dette produkt er ideelt til opgradering af løsninger inden for almen belysning: Det opfylder de grundlæggende krav til belysning, giver betydelige energibesparelser og er miljøvenligt.
Teknisk Data
| Fatning | G24d-1 |
| Nominel levetid | 30.000 timer |
| Driftscyklus | 50.000 |
| Lysteknologi | LED |
| Reference for lysfluxmåling | Kugle |
| Farvekode | 840 [CCT på 4000K] |
| Diffusionsvinkel (nom) | 120° |
| Lysstrøm | 660 lm |
| Farvebetegnelse | Cool white (CW) |
| Korreleret farvetemperatur (Nom) | 4000 K |
| Lyseffekt (nominel værdi) (nom) | 111 lm/W |
| Farveægthed | <6 |
| Farvegengivelsesindeks | 82 |
| LLMF ved slutningen af den nominelle levetid (nom) | 70 % |
| Fotobiologisk sikkerhed i henhold til EN 62471 | RG1 |
| Ordre produktnavn | CorePro LED PLC 5.9W 840 2P G24d-1 |
| Fuldt produktnavn | CorePro LED PLC 5.9W 840 2P G24d-1 |
| Fuld EOC | 872016928752500 |
| Beskrivelse af lokal kode | 8298992 |
| Bestillingsnummer | 929003757102 |
| Materialenummer (12NC) | 929003757102 |
| Lokal kode | 8298992 |
| Tæller - antal pr. pakke | 1 |
| EAN/UPC - Produkt/etui | 8720169287525 |
| Tæller - antal pakker pr. karton | 10 |
| EAN/UPC - Etui | 8720169287532 |
| For mere information se bilag. | |
|---|---|