Beskrivelse
Med denne Ledinaire all-in projektørserie kan du nemt justere farvetemperaturen med en kontakt. Du behøver ikke længere at vælge mellem varm hvid, neutral hvid eller kold hvid, du får alt dette i ét enkelt produkt! Serien leveres med Philips høje
kvalitetsniveau til en konkurrencedygtig pris. Pålidelig, energieffektiv og til en overkommelig pris – lige hvad du har brug for.
Teknisk Data
| Lampefamiliekode | LED60S [LED-modul, systemflux 6000lm] |
| Antal drivenheder | 1 enhed |
| Betjeningsenhed inkluderet | Ja |
| Fotocelle Fotocelle | inkluderet |
| Type lyskilde | LED-system i flux |
| Værdistige | Værdi |
| Indbygget styring | Bevægelsesdetektor |
| Opretstående lysstrømsforhold | 0 |
| Lysstrøm | 5.500lm, 6.000lm |
| Standard stang top monteringsvinkel | 27° |
| Standard sideindgangsvinkel | - |
| Lyseffektivitet (nominel værdi) (nom) | 110 lm/W, 120 lm/W |
| Korreleret farvetemperatur (nom) | 3000K, 4000K, 6500K |
| Farvegengivelsesindeks | 80 |
| Flimmerværdi (PstLM) | 1 |
| Lyskildefarve | 830 varm hvid og 865 koldt dagslys |
| Optiktype Symmetrisk | 110⁰ |
| Type optisk dæksel | Glas |
| Armatur lysstrålefordeling | 110° |
| Optiktype udendørs | Symmetrisk |
| Alt-i-en type | All-in, Multi Color Temperature |
| Kabel | 1,0 m uden stik |
| Garantiperiode | 5 år |
| Ordre produktnavn | BVP167 LED60/830_40_65DOB 50W SWB MDU |
| Fuldt produktnavn | BVP167 LED60/830_40_65DOB 50W SWB MDU |
| Fuld EOC | 872016973618499 |
| Beskrivelse af lokal kode | 7770228 |
| Ordrenummer | 911401894386 |
| Materialenummer (12NC) | 911401894386 |
| Lokal kode | 7770228 |
| Tæller - antal pr. pakke | 1 |
| Egenvægt (stk) | 0,850 kg |
| EAN/UPC - Produkt/etui | 8720169736184 |
| Tæller - antal pakker pr. karton | 16 |
| EAN/UPC - Etui | 8720169736375 |
| For mere information se bilag. | |
|---|---|