Beskrivelse
Fremragende lampe til plantebelysning eller andet behov for højere lumen.
Lys stærk lampe på 2200 Lumen, 24Watt, 2700 Kelvin
Teknisk Data
| Lampeholder | E27 |
| Effekt | 24W |
| Storlek | D 95 x H 150 mm |
| Spænding | 230V |
| Frekvens | 50Hz |
| CCT | 2700K |
| Lysstrøm | 2200lm |
| CRI | ≥80Ra |
| PF | > 0,5 |
| Lysspredning | 270 ° |
| Strømforbrug pr. 1000 timer | 24kwh / 1000h |