Beskrivelse
Denne 22W LED-lysrør med høj energieffektivitet erstatter et almindeligt 58W-lysrør med en længde på 1500mm.
LED-lysrør kan spare dig op til 70% på din energiforbrug sammenlignet med et almindeligt lysrør med ældre teknologi.
Dette produkt har en levetid på 50.000 timer. Levetiden for LED-lysrør er markant længere end de almindelige lysrør, hvor levetiden kun er op til 10.000 timer.
Dette LED-lysrør er det perfekte valg for virksomheder, lagre eller fabrikker.
Teknisk Data
| Farvetemperatur | 3000K |
| Lysstrøm | 3700lm |
| Spænding | 220-240V~ |
| DF | -0,9 |
| Effekt | 22W |
| Strøm | 104mA |
| Frekvens | 50/60Hz |
| CRI | Ra>80 |
| Strålevinkel | 180 |
| Hg% | Nul |
| Glødelampeeffekt | 200W |
| EEI | C |
| Lysfarve | Varmt lys |
| Produktfarve | Hvid |
| Mål | L1500*H26mm |
| Lampe | G13 |
| Længde | 1,5m |
| Arbejdstemperatur | -10℃~40℃ |
| Gennemsnitlig levetid | 50000 timer |
| Hovedmateriale | Glas |
| Enhed pakke antal | En stk/farve æske |
| Yderpakke antal | 25 stk/ctn |
| Certificering | CE, RoHS |
| EAN | 8433325325398 |
Dokument