Beskrivelse
Vi tilbyder dig fliseafstandsstykker med LED dioder i forskellige farver.
- kan styres med styringer, hvis du vil dæmpe eller skabe smarte løsninger.
Fliseafstandsstykket leveres inklusive varmekrympeslange og kabelendemuffer.
Teknisk Data
| Farve | RGB |
| Diameter LED | 5mm |
| Fugebredde | min. 5,0 mm |
| Driftsspænding | 12 V DC |
| Strømforbrug | ca. 55mA / LED |
| Strålevinkel | ca. 60° |
| Længde tilslutningskabel | 2 x 50cm |
| Toldtarifnummer | 85395100 |
| EAN | 4053171980103 |