Beskrivelse
Philips LED-lyskilde, der tilbyder en generel belysningsløsning til daglige indendørsaktiviteter.
Opnå omedelbara energisparingarganar utan at kompromise om belysningskvaliteten, samt den, som du minkar skal af at byta lyskellor.
Teknisk Data
| Fatning | E27 |
| Glastype | Klart |
| overfladebehandling af lyskilden | Klar |
| Dimbar | Nej |
| Materiale og lampe | Glas |
| Effektfaktor | 0,4 |
| Spænding | AC 220-240 V |
| Effekt | 5,2 W |
| Wattmodsvarighed | 75 W |
| Energieffektivitetsmærke (EEL) | A |
| Frekvens | -60 Hz |
| EPREL registreringsnummer | 1442617 |
| Højde | 10,4 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Materiale | Glas |
| Antal tændingscyklusser | 50.000 |
| Nominel levetid | 50.000 timer |
| Färgåtergivningsindex | 80 |
| Farvetemperatur | 2700 K |
| Nominelt lysflöde | 1095 lm |
| Uppvärmningstid till 60% ljus | tänds direkt |
| Farvekode | 827 | CCT på 2700K |
| Virkningsgrad | 210 lm/W |
| EAN | 8720169187818 |
| EOC | 872016918781800 |
| Længde | 10,4 cm |
| EAN/UPC – produkt | 8720169187818 |
| Egenvægt | 0,03 kg |
| Totalvægt | 0,05 kg |
| Materialenummer (12NC) | 929003624301 |