Beskrivelse
Dette 15W LED lysstofrør med høj energieffektivitet erstatter et almindeligt 35W lysstofrør med en længde på 1200mm.
LED lysstofrør kan spare dig op til 70 % på dit energiforbrug sammenlignet med et almindeligt lysstofrør med gammel teknologi.
Dette produkt har en levetid på 50000 timer. Levetiden på LED lysstofrør er meget forskellig fra de gængse lysstofrør, hvor levetiden kun er op til 10.000 timer.
Dette LED-lysstofrør er det perfekte valg til virksomheder, varehuse eller til fabrikker.
Teknisk Data
| Farvetemperatur | 3000K |
| Lysstrøm | 2500lm |
| Spænding | 220-240V~ |
| DF | -0,9 |
| Effekt | 15W |
| Strøm | 73mA |
| Frekvens | 50/60Hz |
| CRI | Ra>80 |
| Strålevinkel | 180 |
| Hg% | Nul |
| Glødelampeeffekt | 150W |
| EEI | C |
| Lysfarve | Varmt lys |
| Produktfarve | Hvid |
| Mål | L1200*H26mm |
| Lampe | G13 |
| Længde | 1,2m |
| Arbejdstemperatur | -10℃~40℃ |
| Gennemsnitlig levetid | 50000 timer |
| Hovedmateriale | Glas |
| Enhed pakke antal | En stk/farve æske |
| Yderpakke antal | 25 stk/ctn |
| Certificering | CE, RoHS |
| EAN | 8433325325374 |
Dokument