Beskrivelse
Denne LED-lampe er perfekt til at erstatte traditionelle 130W pærer og giver et varmt og behageligt lys med en farvetemperatur på 4000K. Den har en effekt på 24W og giver en lysstyrke på 2490 lumen.
Anvendelsesområder:
- Boligbelysning: Perfekt til loftbelysning i stuer, soveværelser, køkkener og entre.
- Indendørs belysning: Anvendes i butikker, restauranter, kontorer og andre rum.
- Plantebelysning
Teknisk Data
| Lysstrøm | 2490lm |
| Farvetemperatur | 4000K |
| Spænding | 220-240V~ |
| DF | ≥0,7 |
| Effekt | 24W |
| Strøm | 130mA |
| Frekvens | 50/60Hz |
| CRI | Ra≥80 |
| Strålevinkel | 190° |
| Hg% | Nul |
| Pærestyrke | 134W |
| EEI | F |
| Lysfarve | Neutral hvid |
| Produktfarve | Hvid |
| Model | A60 |
| Mål | D60*H120 mm |
| Lampeholder | E27 |
| Arbejdstemperatur | -10℃~40℃ |
| Gennemsnitlig levetid | 15000 timer |
| Tænd/sluk | 7500 gange |
| Hovedmateriale | PC |
| Enhedsemballage | 1 stk/farveæske |
| Mellempakkemængde | 10 stk/krympepose |
| Yderpakke | Halvtreds stk/ctn |
| Certificering | CE, RoHS |
| EAN | 8433325312916 |